Warunki korzystania

Dziękujemy za wizytę na stronie Lab Tests Online PL, dostarczającej wiedzę na temat badań laboratoryjnych oraz zagadnień z nimi związanych.

Uprzejmie informujemy, że informacje znajdujące się na stronie Lab Tests Online PL, nie są poradą medyczną i nie zastępują konsultacji z lekarzem.

Badania laboratoryjne są największym źródłem danych dotyczących stanu zdrowia pacjenta, jednak stanowią jedynie biologiczną część kompleksowego obrazu zdrowia czy choroby. Opisy badań laboratoryjnych, chorób i badań profilaktycznych mają Państwu pomóc w zrozumieniu procesu zdobywania informacji diagnostycznej, a także, ogólnego znaczenia otrzymanych wyników.

Istotne jest, że aby ustalić aktualny stan zdrowia pacjenta, należy przekazać lekarzowi wszystkie właściwe informacje, takie jak wiek, pochodzenie etniczne, historię zdrowia, symptomy i objawy, wynik badań laboratoryjnych, i innych, które zostały przeprowadzone w toku ustalania diagnozy (np. radiologia, endoskopia, etc.).

Informacje zawarte na stronie LabTests Online PL stanowią jedynie dane poglądowe, dlatego PTDL / MedTech Polska i Partnerzy nie biorą na siebie odpowiedzialności powstałej na skutek niewłaściwego zrozumienia lub błędnego zinterpretowania informacji dostarczonych przez Serwis.