Polityka prywatności

MedTech Polska wraz z partnerami, biorącymi udział w tworzeniu strony LabTests Online  jest zobowiązana do honorowania prywatności gości odwiedzających stronę Lab Tests Online PL. Strona LabTests Online używa Cookies, korzystając z niej  wyrażasz więc zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Informujemy, że istnieje możliwość skontaktowania się z nami na adres e-mailowy biuro@medtechpolska.org lub drogą pocztową: MedTech Polska,  ul. Wiejska 7 lok. 5, 00-480 Warszawa.

Administratorem tak pozyskanych danych osobowych jest  MedTech Polska, która gromadzi je w celu utrzymywania z Państwem kontaktu, tj. przesłania odpowiedzi na zadane pytania. Firmą, której powierzyliśmy dane osobowe na podstawie umowy o dostarczaniu usług informatycznych jest Home.pl (klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych przez Home.pl znajduje się po kliknięciu w link).

Podstawę prawną stanowi rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), dalej „RODO”.

Jednocześnie informujemy, że chronimy Państwa dane i informujemy, że zgodę na administrowanie danymi można w każdej chwili odwołać wysyłając e-mail o treści „Nie zgadzam się”.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Dane przetwarzane będą do czasu odwołania udzielonej zgody. Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku uznania, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z prawem.

W sprawie przetwarzania danych osobowych, może Pani/Pan kontaktować się z biurem MedTech Polska, na adres email: biuro@medtechpolska.org.