Lab Tests Online PL ma już 5 lat!

2.8.2012

Szanowni Państwo,

Drodzy Czytelnicy,

18 maja 2007 roku odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej w Polsce publicznej strony poświęconej badaniom laboratoryjnym www.labtestsonline.pl
Od tego mementu, w ciągu 5 lat, odnotowaliśmy ponad 3 000 000 wizyt podczas, których czytelnicy przeczytali łącznie 7 000 000 naszych stron. Jak na specyfikę naszych publikacji uważamy to za wielki sukces.

Takie zainteresowanie potwierdza nowoczesne tendencje, dla rozwiniętych społeczeństw informatycznych, o zwiększającym się zainteresowaniu własnym zdrowiem. Lepsza wiedza społeczeństwa o zdrowiu wspomaga lekarza przy podejmowaniu jego decyzji i poprawia efektywność działań prewencyjnych i terapeutycznych.

W uruchomieniu tego wyjątkowego projektu Lab Tests Online w Europie początkowo brały udział organizacje z 5 państw. W obecnej chwili na świecie współpracują już organizacje reprezentujące 17 państw. Liczba zainteresowanych krajów stale rośnie.

Polski zespół Lab Tests Online prowadzi konsekwentne prace nad aktualizacją zawartości stron, uwzględniając potrzeby zmian związanych z rozwojem wiedzy i technologii medycznych w tym medycyny laboratoryjnej i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro. Proces aktualizacji będzie trwał bezustannie aby nadążyć za nieustającym postępem.

Na naszej stronie jest już ponad 200 testów i blisko 100 opisów chorób powiązanych z badaniami laboratoryjnymi.

Z okazji tej rocznicy składam serdeczne podziękowania zarówno zespołowi tworzącemu stronę Lab Tests Online PL jak również wszystkim stałym użytkownikom których ilość wizyt mobilizując nas do stałej pracy.
Pełna diagnostyka to lepsze decyzje dla Twojego zdrowia!


Zapraszamy do odwiedzania strony www.labtestsonline.pl i zdobywania wiedzy, będącej kluczem do kierowania swoim zdrowiem!


DG Józef L. Jakubiec
Przewodniczący Krajowej Komisji Koordynacyjnej